V dnešnom svete sme si zvykli, že na Slovensku raňajkujeme syr z Holandska s paradajkou z Talianska a ako dezert si dáme banán z Afriky. Človek, ktorý sa nezamyslí by si možno povedal, luxus. Opak je pravdou. Masovo pestované potraviny sú nekvalitné, plné chemikálií a ich cena je tak nízka, že obyvateľom menších miest a dedín prestalo dávať zmysel živiť sa predajom vlastných plodín.

Podtatranská Debnička to chce zmeniť! Okrem predaja zdravej zeleniny a spracovaných produktov rastlinného pôvodu od nás spolupracujeme aj s inými predajcami z dvora. Pomáhame im nájsť zákazníkov, ktorí sa tešia, že môžu jesť zdravé potraviny z lokálnych zdrojov.

Podtatranská Debnička spája predajcov z dvora a malých farmárov s vami spotrebitelmi.

Zdroj foto: facebook.com/podtatranskadebnicka.sk

Funguje to jednoducho tak, že vy si vyberiete z ponuky do utorka do 14:00, my to pre vás u nich objednáme a vy si to už len jednoducho čerstvé vyzdvihnete vo štvrtok poobede v Poprade pri Penzióne Plesnivec (Bulharská 6A) po 17:00 alebo v Kežmarku pri hrade o 17:00. Je naším potešením robiť ľudí zdravšími a šťastnejšími.

Rodinka si objedná zdravé potraviny – farmár ich pripraví – peniaze, ktoré zarobí farmár ostávajú v regióne – podpora nás všetkých ?

Potraviny zo stránky podtatranskadebnicka.sk sa dajú objednať len v okresoch Poprad a Kežmarok. Ak máte o ne záujem a bývate v uvedených okresoch, zaregistrujete sa v našom systéme. V takom prípade kliknite vpravo hore na text PRIHLÁSENIE A REGISTRÁCIA a postupujte podľa pokynov.

Po zaregistrovaní si už môžete vyberať z ponuky. Jednotlivé produkty si postupne naskladajte v požadovaných množstvá do svojej debničky. Po výbere produktov si debničku objednajte alebo uložte medzi svoje debničky, pre objednanie neskôr. V prípade objednania uveďte, či si debničku vyzdvihnete sami, na našich odberných miestach v Poprade a Kežmarku, alebo si želáte, aby sme Vám debničku priviezli domov. Môžete si vybrať aj z hotových debničiek, ktoré sme pre Vás pripravili. Hotové debničky nájdete v ľavom menu na hlavnej stránke. Samozrejme aj v hotových debničkách si môžete pred objednaním obsah upraviť.

Zdroj foto: podtatranskadebnicka.sk

Snahou Podtatranskej Debničky je získavať čo najväčší okruh šikovných ľudí na našom Spiši, ktorým nevadí práca a v malom sa snažia ekologicky vyprodukovať zdravé potraviny tak, aby nezaťažovali prírodu a pomohli sebe aj ostatným sa stať zdravšími, veselšími a nezávislejšími.

Zdroj: podtatranskadebnicka.sk

Leave a comment

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

Send this to friend