Mäso Tatry zákazníkom ponúka nasledujúce služby:

  • Dovoz čerstvého mäsa a mäsových výrobkov
  • Distribúcia mäsa a mäsových výrobkov
  • Dovoz a distribúcia mrazenej a chladenej hydiny
  • Predaj domácich slovenských a zahraničných výrobkov

Naša spoločnosť sa zaoberá produkciou čerstvého mäsa a výrobou tradičných domácich výrobkov.
Okrem iného ponúkame aj chladené a mrazené výrobky z hydiny.
Spoločnosť vznikla v roku 1996 . Začala sa zaoberať maloobchodným predajom mäsa a mäsových výrobkov, postupne sa transformovala na výrobu tradičných domácich produktov .
Spoločnosť je súkromná firma, ktorá sa vypracovala z maloobchodu na väčšiu firmu, zamestnáva pracovníkov s vysokou odbornosťou.

Mäso Tatry pravé domáce výrobky, predaj mäsa a mäsových výrobkovMomentálne pôsobí v rámci podtatranskej oblasti, v ktorej ma vyše 200 odberateľov a 10 maloobchodných predajní. Spoločnosť Mäso- Tatry pôsobí nielen v regióne Poprad-Tatry, ale v rámci celého Slovenska , kde má veľa obchodných partnerov,tiež v rámci zahraničného obchodu, kde spolupracuje prevažne s Českou republikou. Od roku 2006 vlastní európsky certifikát. V súčastnosti zamestnáva viac ako 20 pracovníkov. V rámci regiónu je schopná doviezť k zákazníkovi tovar podľa platných noriem EÚ. Firma disponuje vlastným vozovým parkom .

Priorita spoločnosti:
Hlavná činnosť spoločnosti spočíva vo vlastnej výrobe pravých, domácich produktov.
Ďalšou prednosťou je spracovanie mäsa zo slovenských chovov, zákazník sa tak dostane k ponuke nakúpiť domáce, čerstvé, slovenské mäso a výrobky.

Zdroj: masotatry.skfacebook.com/masotatry

Leave a comment

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

Send this to friend